fryzjer Wrocław

Dobry fryzjer

Fryzjerstwo to pasja i talent, które przekładają się bezpośrednio na wygląd i samopoczucie Klienta. Ponieważ efekty fryzjerstwa są widoczne od razu bardzo ważne są tu umiejętności i doświadczenie fryzjera. Nasz salon fryzjerski Wrocław, może się poszczycić profesjonalizmem, umiejętnościami i pasją i to w naszym salonie fryzjerskim, nasz doświadczony i dobry fryzjer dzięki nożyczkom i wysokiej klasy kosmetykom zmieni Państwa wygląd tak by pasowało do waszej osobowości i by byli Państwo zadowoleni z efektu końcowego. Nasz dobry fryzjer Wrocław, również wykona dla Państwa uczesanie odpowiednie do danej okoliczności, święta np. na ślub, wesele, bal, chrzciny. U nas znajdziecie inspirację na fryzurę niezależnie od okazji na jaką mamcie się wybrać, np kok, upięcie na bok, warkocz czy loki to nie problem. Po konsultacji z fryzjerem i ustaleniu oczekiwań Klienta dobierzemy odpowiednią fryzurę. W naszym gabinecie fryzjerskim również, możecie zaopatrzyć się w indywidualnie dobrane do Państwa włosów kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji, np. stosowany przez nas system Olaplex do pielęgnacji włosów, może być wykorzystywany zarówno przy zabiegu koloryzacji, dekoloryzacji jak również jako osobny zabieg pielęgnacji.

Salon kosmetyczny we Wrocławiu

Szukasz dobrej kosmetyczki Wrocław ?

Salon fryzjerski

Wizyta Pań u damskiego fryzjera we Wrocławiu pozwoli na ładne i profesjonalne strzyżenie z dogodnym cennikiem podcięcie, koloryzację, modelowanie i stylizowanie włosów. W naszej ofercie znajduje się również strzyżenie męskie, panowie mogą skorzystać z klasycznego lub awangardowego wykonania fryzury, zgodnie z ich potrzebami. Dodatkowo oferujemy panom możliwość skorzystania z zabiegu tuszowania siwizny. Sprawimy, że pierwsze oznaki siwizny znikną, a efekt będzie natychmiastowy i rewelacyjnie naturalny cennik. Proponujemy Państwu również, możliwość osiągnięcia wymarzonego koloru bez niszczenia włosów poprzez zastosowanie oryginalnego preparatu o nazwie Olaplex. Włosy zostaną odżywione, odbudowane, a dalsze uszkodzenia powstrzymane, po prostu włosy staną się idealnie błyszczące i miękkie. Nasz salon fryzjerski stawia na zdrowie, dlatego używane przez nas produkty do koloryzacji są ekologiczne i najwyższej jakości, aby zapewnić najlepsze efekty przeprowadzonych zabiegów.

Dobry fryzjer Wrocław

Chcesz poczuć się piękny i wyjątkowy, to odwiedź nas i zrób sobie prezent w postaci bajecznie ślicznej i modnej fryzury.