fryzjer Wrocław

Paznokcie Wrocław

Stylizacja paznokci Wrocław

Przy wprowadzenie do salonu kosmetycznego nowych metod, jakimi są endermologia i mikrodermabrazja, zostało zrobione na najwyższym poziomie gabinet do odnowy biologicznej, w którym oferowane są usługi manicure hybrydowy, stylizacja paznokci. Dobry fryzjer Wrocław poradzi sobie z każdą fryzurą, zrobi sombre, koloryzację włosów i ułoży fryzurę w kok.

W naszym salonie kosmetycznym wielką wagę przykładamy do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Kierujemy się naszym wieloletnim doświadczeniem, przy doborze zabiegów kosmetycznych tak, by ich końcowy efekt zadowolił naszych Klientów i aby otrzymali odbicie swoich zamysłów i wizji. Jest to bardzo ważne przy wykonywaniu zabiegów ze stylizacji paznokci, manicure i pedicure Wrocław, ponieważ dłonie, piękne, zadbane i najważniejsze zdrowe są atutem i wizytówką każdej kobiety. Każda z nas kobiet lubi mieć ładne dłonie z zadbanymi paznokciami ponieważ, cieszą one nasze oko, a zarazem dodają nam odwagi i polepszają samopoczucie. Dzięki nim czujemy się silniejsze i piękniejsze oraz dzięki nim możemy się wyróżnić z tłumu, ich niecodziennością i bogatą kolorystyką.

Salon fryzjerski we Wrocławiu

Szukasz dobrego fryzjera Wrocław ?

Stylizacja paznokci

Oferujemy bogatą gamę zabiegów stylizacyjnych i pielęgnacyjnych, nadających naszym paznokciom wdzięk i blask. Dlatego w naszym salonie urody stawiamy na bardzo wysoką jakość produktów, korzystając ze sprawdzonych marek lakierów do stylizacji paznokci. W naszej ofercie prezentujemy zarówno manicure klasyczny jak i japoński. Zaś dla wszystkich tych, którzy pragną się cieszyć dłużej kolorem na swoich paznokciach, oferujemy manicure hybrydowy lub pokrycie płytki żelem. Zastosowanie zabiegu manicure hybrydowy pozwala na wzmocnienie oraz ochronę naturalnej płytki paznokcia. Pokrycie płytki paznokciowej specjalistycznymi lakierami utwardzanymi światłem UV, stanowi połączenie żelu i lakieru, co w konsekwencji daje nam pewność, że nasz manicure paznokci będzie piękny, ale również trwały i odporny na mikrouszkodzenia. Paznokcie staną się gładkie, lakier nie zblaknie i nie odpryśnie, a efekty manicure hybrydowego utrzymają się dłużej niż dwa tygodnie. Stosowane przez nas produkty są sprawdzone, nie niszczą i nie przebarwiają naturalnej płytki paznokci. Dla każdego chętnego i pragnącego zregenerować i odżywić swoje dłonie polecamy również kąpiel parafinową, dzięki której skóra dłoni stanie się odpowiednio nawilżona. Zabieg parafinowy delikatnie złagodzi stan zapalny, odżywi i poprawi kondycję waszych paznokci. Zabieg ten polecamy zwłaszcza przy szorstkich i suchych dłoniach, wówczas skóra dłoni stajnie się aksamitna i delikatna.

Manicure i pedicure

Salon kosmetyczny we Wrocławiu zaprasza na zabiegi manicure i pedicure.